کسب درآمد از اینترنت

خواهشمندیم که این متن را تا انتها بخوانید , شما ممکن است با آمدن به این وبسایت و خواندن آن روند مادی زندگی تان به طور کلی تغییر کند.

 
شما شاید در زمینه درامدزایی یا تجارت در اینترنت و بازاریابی شبکه ای علاقه مند یا فعالیتهای انجام داده باشید و یا  با سایتهای PTC و PTR (پرداخت پول در ازای دیدن تبلیغات) ،”Google Asense” ، “Gold Mine” ، “Diamond” ،  آشنایی  و یا در مورد برخی از این سایت ها ، از دوستان مطالبی شنیده یا  دیده باشید که برخی کار میکنند .

ولی هیچ کدام مانند پروژه 8hoop.com  نیستند , 8hoop.com متفاوت از هر آنچه که شما شنیده اید; زیرا این طرح ویژگی های متمایزی  نسبت به موارد ذکر شده دارد. این طرح یکی از طرح های موفق در اینترنت خواهد بود. از این به بعد 8hoop.com به عنوان سیستم یاد می شود. این سیستم به شما امید واهی یا امید به آینده ای نامعلوم را نمیدهد . به شما نمی گوید هزینه انچنانی به من بدهید تا شاید در آینده به فلان مقدار دست پیدا کنید . پولی که از این راه کسب می کنید یک حد نصاب دارد و در مدت بسیار کوتاهی می توانید آنرا کسب نمایید. سرمایه ای که در کار بیرون شاید حدود چند سالی زحمت بکشید تا بدست بیاورید در اینجا در عرض 2 یا 3 ماه بدست می آورید , 8856  دلار (ضرب در واحد پول کشورتان) را در چه مدت زمانی می توانید با کار کردن بیرون بدست آورید؟

*آیا می دانید تنها کاری که کافی است در سیستم 8hoop.com  انجام دهید 1. عضو سیستم شوید 2. سه نفر را به عنوان  زیر مجموعه آورید 3. زیر مجموعه های شما نیز همین کار را کنند و هر کدام 3 نفر بیاورند شما بعد از 8 مرحله (در دوماه) به مبلغ 8856 دلار دست میابید.*

چگونه؟

8hoop.com  سیستم عضو گیری است که دارای 8 مرحله یا حلقه (hoop)  می باشد که هر شخص باید 3 نفر را معرفی کند , شما فقط با 6 دلار (دلار پرفکت مانی ) ابتدا عضو سایت می شوید سپس در پنل کاربری شما جدولی نمایش داده خواهد شد که دارای 8 ستون است سپس شما باید 3 نفر را به عنوان زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال که آن را در بالای پنل کاربری خود می بینید وارد سیستم کنید که هر کدام با 6 دلار عضو سیستم می شوند ( دراینجا ستون یک شما تکمیل میشود) . سیستم 6 دلار را در این مرحله(پایان مرحله یک) به حساب شما واریز میکند ( یعنی اینکه شما هیچ هزینه ای نکرده اید وهمان ابتدا پول شما برگشته است ) و از 12 دلار ( دوتا 6 دلار بعدی) سیستم 4 دلار را برای نفر ردیف چهارم (Hoop 4) و 4 دلار برای ردیف هشتم (Hoop 8) بالایی شما واریز میکند و 4 دلار هم به عنوان فی در حساب سیستم باقی خواهد ماند . این جریان برای زیر مجموعه های شما هم تکرار می شود تا شما خودتان مرحله به مرحله بالا بروید و به انتهای مرحله 4 برسید که در این مرحله مبلغ 108 دلار برای شما واریز می شود و دوباره همینگونه مرحله شما بالا می رود تا وارد مرحله هشتم شوید که در انتهای مرحله هشت مبلغ 8748 دلار(حدود 26244000 تومان)  به حساب پرفکت مانی شما واریز می شود , و بعد از اتمام مرحله هشتم شما از جدول حذف می شوید و این مراحل برای زیر مجموعه های شما تا مرحله هشتم نیز ادامه پیدا میکند . توجه نمایید هر فرد به هر تعداد که بخواهد می تواند ( با ایمیلهای متفاوت) به عضویت سایت درآید و هیچ محدودیتی ندارد .

<< هر کسی از لینک ریفرال شما یا لینک ریفرال زیر مجموعه های شما تا 8 مرحله پایین تر از شما عصو شود در پنل کاربری شما هم محسوب می شود >>

از طرف دیگر اگر هر مرحله فقط یک هفته زمان ببرد ( یعنی هر فرد بتواند در یک هفته فقط 3 نفر زیر مجموعه خویش را بیاورد یا از لینک ریفرال شما بیاید ) شما در کمتر از 2 ماه می توانید به مرحله هشتم برسید که مبلغی $108+ $8748 (مراحل چهار و هشتم ) حدود 30996000 تومان ( هر دلار پرفکت مانی در حال حاضر 3500 تومان می باشد) دریافت نمایید .

 این یک تبلیغ یا بازارگرمی نیست , اگر شما همت کنید و بخواهید راحت می توانید در 2 ماه به این مبلغ دست پیدا کنید و همه چیز به خودتان بستگی دارد .

 اگر هر كسی برای 3 نفر زیر مجموعه های خود یك هفته زمان نیاز داشته باشد بعد از 2 ماه روند كار به چه صورتی خواهد بود ؟

Hoop1 – هفته اول 3 نفر
Hoop2 – هفته دوم3*3=9 نفر
Hoop3 – هفته سوم 3*9=27 نفر
Hoop4 – هفته چهارم 3*27=81 نفر
Hoop5 – هفته پنجم3*81=243 نفر
Hoop6 – هفته ششم 3*243=729 نفر
Hoop7 – هفته هفتم 3*729=2187 نفر
Hoop8 – هفته هشتم 3*2187=6561نفر


و شما در انتهای هفته چهارم و هشتم به ترتیب مبلغ 108 دلار و 8748 دلار بدست میآورید , بدون زحمت خاصی یا زمان زیادی … فقط کافیست بخواهید و باور داشته باشید ,  و فقط با کمی صبر به دوستان و آشناهای خود صحبت کنید و آنها را دعوت به زیر مجموعه خود کنید.

روند کار: چگونه شروع کنیم؟

1. ابتدا یک حساب پرفکت مانی باز کنید. (آموزش)

2. ثبت نام کنید (اگر از لینک ریفرال کسی ثبت نام می کنید دقت نمایید آدرس بار حتما درست است) و بعد هزینه ثبت نام 6 دلار را پرداخت نمایید.

3.  سه نفر زیر مجموعه خود را بیاورید (بایستی حتما از لینک ریفرال شما ثبت نام کنند) , در این مرحله وقتی* 3 نفر زیر مجموعه شما ثبت نام کردند و هزینه را پرداخت کردند در این مرحله سیستم 6 دلار شما را می دهد.

4. زیر مجموعه های شما هر کدام 3/سه نفر زیر مجموعه خود را بیاورند و این روند همینطوری برای زیر مجموعه های آنها نیز ادامه پیدا کند و مرحله شما یکHoop بالاتر می رود. چه از لینک ریفرال شما  و یا چه از لینک ریفرال زیر مجموعه های شما بیاید برای شما نیز محسوب می گردد.

5. وقتی شما به مرحله 4 و8 برسید سیستم هر تعداد عضوی که در این مرحله ثبت نام کند و زیر مجموعه خود را بیاورد 4 دلار به شما  می دهد که در انتهایمرحله  4 مبلغ 108 دلار و در مرحله 8 مبلغ 8748 دلار مجموعا می باشد.

6. وقتی شما مرحله هشت را تمام کردید از سیستم حذف می شوید و این روند برای زیر مجموعه های شما ادامه خواهد یافت. ( که البته شما می توانید بارها و بارها حتی همزمان عضو شوید و این روند را ادامه دهید).

* نکته1 : هر تعداد نفری که از  لینک ریفرال  (لینک ریفرال در پنل کاربری است)  شما عضو شود آنها در زیر مجموعه های خالی hoop های شما قرار خواهند گرفت.

نکته 2: هر کسی از لینک ریفرال شما یا لینک ریفرال زیر مجموعه های شما تا 8 مرحله پایین تر از شما عصو شود در پنل کاربری شما هم محسوب می شود.

برای آموزش تصویری اینجا را کلیک نمایید.

*  فقط به این فکر کنید که با 6 دلار چه کار می شود کرد که بعد از مدتی کوتاه به مبلغ 8748 دلار برسید!!؟ *از مزایای 8hoop.com عبارتند از:

1. نیاز به تخصص یا کار خاصی نیست. همینطور برای رسیدن به نتیجه نیازی نیست زمان زیادی بگذرد , تنها کافیست هر نفر بتواند سریع 3 نفر زیر مجموعه خود را بیاورد. (توجه نمایید که اگر از لینک ریفرال شما صدها نفر هم بیاید بطور اتومات در زیر مجموعه های خالی شما قرار میگیرد که باعث پیشرفت سریع شما می شود)

2. مهم نیست در کدام شهر یا کشور هستید! این طرح در هر جای دنیا که باشید می توانید فعالیت کنید . می توانید به دوستان و خانواده خود یا همکلاسی ها آموزش دهید و آنها را وارد سیستم کنید … می توانید به راحتی یک درامد خوب و سرمایه ای داشته باشید و چون درامد به دلار است در هر کجایی می توانید آن را چنج کنید و اگر در داخل ایران هستید آنرا به صرافی های اینترنتی بفروشید و معادل آن را تومان بگیرید.

3. از لینک ریفرال شما هر تعدادی که عضو شوند ما انها را در زیر مجموعه های خالی شما می گذاریم به عنوان مثال اگر از لینک ریفرال شما 50 نفر هم بیاید اتومات در زیر مجموعه های خالی شما قرار داده می شود ( مثلا اگر شما در مرحله 5 در یک زیر مجموعه ای توقف داشته اید شخصی که از لینک ریفرال شما آمده است  در آن قسمت گذاشته می شود). غیر از این  هر کسی از  لینک ریفرال زیر مجموعه های شما تا 8 مرحله پایین تر از شما عصو شود در پنل کاربری شما هم محسوب می شود.

4. می توانید لینک ریفرال (عضوگیری) خود را در وبلاگ یا سایت خود بگذارید تا افراد از زیر مجموعه شما عضو سیستم شوند , که اینگونه بسیار سریع پیش خواهید رفت.

5. شما در پنل کاربری خود از پیشرفت و تعداد اعضای  زیر مجموعه خود بصورت گراف و عددی آگاه می شوید.

6. این سیستم تابع هیچ کشوری نیست و سیستم کاملا آزادی است و شما به راحتی در هر جا و هر مکان و زمانی می توانید فعالیت داشته باشید.


در این طرح شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای بابت حق عضویت (  6 دلار شما همون مرحله اول به شما برمیگردد) و یا با داده وجهی بابت خرید كالا ، از هرثبت نام (با هر بار عضویت) مبلغی معادل ( در پایان دوره هشت) 8856 دلار بدست می آورید و تعداد دفعات عضو شدن ، هیچ محدودیتی ندارد .

در صورت فعالیت درست و سریع زیر گروه هایتان شما ظرف مدت کمتر از ۱ ماه به مبلغ فوق الذکر $108+ $8748  دلار از هر بار عضویتتان خواهید رسید .

 برای توضیحات بیشتر سیستم 8Hoop.com و  سوال و جوابها اینجا را کلیک نمایید.

کسب درامد از اینترنت

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.

vpn service , buy vpn , make money , free post , earn money , cheap vpn , buy vpn router , nord vpn , openvpn , vpn , cheapest vpn , private internet access , buy vpn with Paypal , what is my ip , openvpn , what is vpn , vpn service , best vpn , secure vpn , fastest vpn , vpn connection , cisco vpn , buy vpn , buy vpn online